Pracownia stolarska LukWood jest stale rozwijającą się firmą, która łączy nowoczesne rozwiązania i technologie z tradycją rzemiosła i  gwarancją najwyższej jakości wypracowanej przez lata.
Firma LukWood specjalizuje się w kompleksowej produkcji schodów drewnianych, począwszy od doradztwa i propozycji projektu, poprzez wykonanie i montaż. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju schody o konstrukcji samonośnej, nakładane na beton oraz schody dywanowe. W zależności od życzenia klienta, do produkcji schodów używamy drewna gatunków rodzimych lub egzotycznych, a także ich połączeń z elementami kutymi, ze stali nierdzewnej, szkła oraz kamienia.
Naszą ofertę wzbogacają drewniane i fornirowane meble,  zarówno nowoczesne jak i klasyczne, a także usługi stolarskie z zakresu wykończenia wnętrz i solarki budowlanej.
Celem firmy jest usatysfakcjonowanie każdego klienta, dlatego też nasze produkty wykonywane są z materiałów najwyższej jakości i z dbałością o najmniejszy szczegół. Wszystkie realizacje wykonywane są zgodnie z indywidualnym zamówieniem klienta.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy oraz obejrzenia naszej galerii zdjęć.

 phone  511 267 082

email  lukaszdziewit@gmail.com